Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 64 GB αποτελείται από δύο modules των 32 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε desktop υπολογιστές. Διαθέτει ταχύτητα 6000 MHz και χρονισμό CAS 32, προσφέροντας υψηλές επιδόσεις κατάλληλες για gaming και απαιτητικές εφαρμογές. Η μνήμη υποστηρίζει τεχνολογία AMD EXPO και διαθέτει φωτισμό RGB LED, προσφέροντας παράλληλα dual channel λειτουργία για βελτιωμένη απόδοση. Το module έχει μορφή DIMM 288-pin και λειτουργεί με τάση 1.4 V.
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB (2 x 32 GB) |
| Τύπος | DDR5 SDRAM |
| Ταχύτητα | 6000 MHz (PC5-48000) |
| CAS Latency | 32 (32-38-38-96) |
| Τεχνολογία | AMD EXPO |
| Φωτισμός RGB | Ναι |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Μορφή | DIMM 288-pin |
| Τάση | 1.4 V |
| Πλήθος modules | 2 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: