Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 64 GB αποτελείται από δύο modules των 32 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop. Διαθέτει ταχύτητα 6000 MHz και υποστηρίζει dual-channel λειτουργία για βελτιωμένη απόδοση. Η μνήμη είναι μη εγγεγραμμένη (unbuffered) και δεν υποστηρίζει ECC. Επιπλέον, διαθέτει CAS latency 32 και λειτουργεί με τάση 1.4 V. Υποστηρίζει το προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 3.0 και διαθέτει σύστημα ψύξης με heatsink. Η μνήμη είναι ιδανική για gaming και προσφέρει ενσωματωμένο RGB φωτισμό με πολλαπλές επιλογές χρωμάτων για αισθητικό αποτέλεσμα.
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Χρήση | Gaming |
| RGB Lighting | Ναι |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Ταχύτητα | 6000 MHz |
| Μορφή | 288-pin DIMM |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| CAS latency | 32 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory voltage | 1.4 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| SPD profile | Ναι |
| Cooling type | Heatsink |
| Component for | PC |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: