Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 32 GB αποτελείται από δύο modules των 16 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop και servers. Διαθέτει ταχύτητα 6400 MHz και υποστηρίζει dual-channel λειτουργία για βελτιωμένη απόδοση. Η μνήμη είναι τύπου unbuffered (unregistered) και λειτουργεί με τάση 1.4 V. Επιπλέον, διαθέτει σύστημα ψύξης με heatsink και πολύχρωμο RGB φωτισμό, προσφέροντας αισθητικό αποτέλεσμα. Υποστηρίζει το προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 3.0, επιτρέποντας εύκολη ρύθμιση των επιδόσεων.
| Συνολική Χωρητικότητα | 32 GB |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Τύπος Μνήμης Buffered | Unregistered (unbuffered) |
| Μνήμη Layout (modules x μέγεθος) | 2 x 16 GB |
| Χρήση | PC/Server |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Μέγεθος Μνήμης | DIMM |
| Πλήθος modules | 2 |
| Χρήση | Gaming |
| Ταχύτητα Μνήμης | 6400 MHz |
| Κανάλια Μνήμης | Dual-channel |
| Τάση Μνήμης | 1.4 V |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι |
| Έκδοση Intel XMP | 3.0 |
| SPD Profile | Ναι |
| CAS Latency | 32 |
| Φωτισμός RGB | Ναι, πολύχρωμος |
| Τύπος Ψύξης | Heatsink |
| Country of origin | Taiwan |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: