Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 48 GB αποτελείται από δύο modules των 24 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop και servers. Διαθέτει ταχύτητα 6000 MHz και CAS latency 40, προσφέροντας υψηλή απόδοση και σταθερότητα. Η μνήμη υποστηρίζει dual-channel λειτουργία και έχει τάση λειτουργίας 1.35 V. Επιπλέον, διαθέτει ενσωματωμένο heatsink για καλύτερη ψύξη και RGB φωτισμό με χρώματα κόκκινο, πράσινο και μπλε, προσφέροντας αισθητικό αποτέλεσμα. Υποστηρίζει το προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 3.0 για εύκολη και ασφαλή υπερχρονισμό.
| Συνολική Χωρητικότητα | 48 GB |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Ταχύτητα | 6000 MHz |
| Χρήση | Gaming |
| Τύπος Υπολογιστή | Desktop |
| Μέγεθος Μνήμης | DIMM |
| Πλήθος Modules | 2 |
| Memory Layout (modules x size) | 2 x 24 GB |
| Memory Form Factor | 288-pin DIMM |
| CAS Latency | 40 |
| Memory Channels | Dual-channel |
| Memory Voltage | 1.35 V |
| Buffered Memory Type | Unregistered (unbuffered) |
| ECC | No |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) Version | 3.0 |
| SPD Profile | Yes |
| Cooling Type | Heatsink |
| Backlight | Yes |
| Backlight Colour | Red/Green/Blue |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: