Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM DDR5 με συνολική χωρητικότητα 64 GB αποτελείται από δύο modules των 32 GB το καθένα, σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές desktop. Διαθέτει υψηλή ταχύτητα 6400 MHz και υποστηρίζει dual-channel λειτουργία για βελτιωμένη απόδοση. Η μνήμη έχει CAS latency 32 και λειτουργεί με τάση 1.4 V. Επιπλέον, διαθέτει σύστημα ψύξης με heatsink και πολύχρωμο RGB φωτισμό, προσφέροντας αισθητικό αποτέλεσμα και βελτιωμένη θερμική διαχείριση. Υποστηρίζει το προφίλ Intel Extreme Memory Profile (XMP) έκδοσης 3.0 για εύκολη και ασφαλή υπερχρονισμό.
| Συνολική Χωρητικότητα | 64 GB |
| Πλήθος modules | 2 |
| Χρήση | Gaming |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Τύπος μνήμης | DDR5 |
| Ταχύτητα ρολογιού | 6400 MHz |
| CAS latency | 32 |
| Τάση μνήμης | 1.4 V |
| Dual-channel | Ναι |
| Buffered memory type | Unregistered (unbuffered) |
| ECC | Όχι |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Ναι, έκδοση 3.0 |
| SPD profile | Ναι |
| Cooling type | Heatsink |
| Backlight | Ναι |
| Backlight colour | Multicolour |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: