Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η βάση στήριξης οθονών είναι σχεδιασμένη για τοποθέτηση σε γραφείο με σφιγκτήρα, υποστηρίζοντας έως δύο οθόνες με μέγιστο βάρος 10 κιλά η κάθε μία. Είναι κατάλληλη για οθόνες μεγέθους από 43,2 έως 81,3 εκατοστά και διαθέτει ρυθμιζόμενο ύψος με αμορτισέρ αερίου, καθώς και δυνατότητα κλίσης, περιστροφής και αλλαγής προσανατολισμού σε οριζόντιο ή κατακόρυφο. Η κατασκευή της είναι από αλουμίνιο και ατσάλι, με διαχείριση καλωδίων για καλύτερη οργάνωση.
| Αριθμός οθονών που υποστηρίζονται | 2 |
| Μέγιστο βάρος ανά οθόνη | 10 kg |
| Μέγιστο συνολικό βάρος | 20 kg |
| Ελάχιστο μέγεθος οθόνης | 43.2 cm |
| Μέγιστο μέγεθος οθόνης | 81.3 cm |
| Τύπος τοποθέτησης | Desk |
| Τύπος στήριξης | Clamp |
| Ελάχιστο VESA mount | 75 x 75 mm |
| Μέγιστο VESA mount | 100 x 100 mm |
| Ελάχιστο πάχος γραφείου | 1 cm |
| Μέγιστο πάχος γραφείου | 5 cm |
| Χρώμα προϊόντος | Black |
| Υλικό κατασκευής | Aluminium, Steel |
| Προσανατολισμός | Landscape/Portrait |
| Ρύθμιση ύψους | Yes |
| Τύπος ρύθμισης ύψους | Gas spring |
| Ρύθμιση κλίσης | Yes |
| Εύρος γωνίας κλίσης | -90 - 45 ° |
| Περιστροφή | Yes |
| Εύρος γωνίας περιστροφής | 90 - -90 ° |
| Διαχείριση καλωδίων | Yes |
| Πιστοποιητικά συμμόρφωσης | CE, RoHS |
| Προέλευση | China |
| Κωδικός TARIC | 8302500000 |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Clamp included, Manual |
| Διαστάσεις συσκευασίας (ΠxΒxΥ) | 270 mm x 425 mm x 115 mm |
| Ποσότητα ανά πακέτο | 1 pc(s) |
| Τύπος συσκευασίας | Box |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: