Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η βάση στήριξης οθονών για γραφείο είναι ιδανική για την τοποθέτηση έως δύο οθονών με μέγιστο βάρος 9 κιλά η κάθε μία. Υποστηρίζει οθόνες με διαγώνιο από 43,2 έως 81,3 εκατοστά και διαθέτει τύπο στήριξης clamp ή grommet, κατάλληλο για πάχη γραφείου έως 8,5 εκατοστά για clamp και 4 εκατοστά για grommet. Η βάση είναι εργονομική, με δυνατότητα κλίσης, περιστροφής και στροφής, ενώ διαθέτει και διαχείριση καλωδίων για τακτοποιημένη εμφάνιση.
| Αριθμός οθονών που υποστηρίζονται | 2 |
| Μέγιστο βάρος | 9 kg |
| Ελάχιστο μέγεθος οθόνης | 43.2 cm |
| Μέγιστο μέγεθος οθόνης | 81.3 cm |
| Τύπος στήριξης | Desk |
| Τύπος τοποθέτησης | Clamp/Grommet |
| Ελάχιστο VESA mount | 75 x 75 mm |
| Μέγιστο VESA mount | 100 x 100 mm |
| Χρώμα προϊόντος | Black |
| Εύρος κλίσης | -45 - 45 ° |
| Δυνατότητα περιστροφής | Ναι |
| Εύρος γωνίας περιστροφής | -90 - 90 ° |
| Γωνία στροφής | 180 ° |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Πλάτος | 146 mm |
| Βάθος | 957 mm |
| Ύψος | 116 mm |
| Βάρος | 3.3 kg |
| Μέγιστο πάχος γραφείου για clamp | 8.5 cm |
| Μέγιστο πάχος γραφείου για grommet | 4 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: