Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο για gaming και προσφέρει ευελιξία στη χρήση με υποστήριξη μητρικών πλακετών ATX, ITX και micro ATX. Κατασκευασμένο από SPCC και tempered glass, διαθέτει μαύρο χρώμα και παράθυρο στο πλάι, ενώ υποστηρίζει φωτισμό RGB με πολλαπλά χρώματα. Διαθέτει 2 θέσεις για 2.5" δίσκους και 2 εσωτερικές θέσεις για 3.5" δίσκους, καθώς και 7 θέσεις επέκτασης. Υποστηρίζει έως 3 ανεμιστήρες μπροστά, 1 ανεμιστήρα πίσω και 2 στην κορυφή, με δυνατότητα υδρόψυξης. Η διαχείριση καλωδίων είναι εύκολη χάρη στην ειδική διάταξη και το κουτί διαθέτει φίλτρο κατά της σκόνης.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Υλικό | SPCC, Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, ITX, micro ATX |
| Θέσεις 3.5" δίσκων | 2 |
| Θέσεις 2.5" δίσκων | 2 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι, RGB πολύχρωμος |
| Τοποθεσία φωτισμού | Ανεμιστήρες κουτιού, εμπρός |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί ελέγχου RGB | Ναι |
| Ενδείξεις LED | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 31 cm |
| Θέση τροφοδοτικού | Κάτω |
| Πόρτες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
| Υποστηριζόμενοι μπροστινοί ανεμιστήρες (μέγιστοι) | 3 |
| Διάμετρος μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Πίσω ανεμιστήρας εγκατεστημένος | 1x 120 mm |
| Υποστηριζόμενη διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 240 mm |
| Υποστηριζόμενοι πάνω ανεμιστήρες (μέγιστοι) | 2 |
| Διάμετρος πάνω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Δυνατότητα υδρόψυξης | Ναι |
| Πλάτος | 400 mm |
| Βάθος | 190 mm |
| Ύψος | 440 mm |
| Βάρος | 4.4 kg |
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Εκκαθάριση διαχείρισης καλωδίων | 2.2 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: