Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming mouse pad διαθέτει πολύχρωμο σχέδιο και είναι κατασκευασμένο από ύφασμα και αφρό, προσφέροντας άνεση και σταθερότητα κατά τη χρήση. Με διαστάσεις 400 mm πλάτος, 450 mm βάθος και πάχος 3 mm, είναι ιδανικό για gamers που αναζητούν ένα ποιοτικό και λειτουργικό mouse pad χωρίς ενσωματωμένη υποστήριξη καρπού. Η επιφάνειά του έχει μοτίβο που προσθέτει αισθητική αξία στο χώρο παιχνιδιού.
| Χρώμα προϊόντος | Πολύχρωμο |
| Επιφάνεια χρωματισμού | Μοτίβο |
| Υλικό | Ύφασμα, Αφρός |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Υποστήριξη καρπού | Όχι |
| Πλάτος | 400 mm |
| Βάθος | 450 mm |
| Πάχος | 3 mm |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84733080 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: