Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το mouse pad αυτό διαθέτει ενσωματωμένο φωτισμό RGB πολλαπλών χρωμάτων, προσφέροντας μια εντυπωσιακή αισθητική που περιλαμβάνει πράσινο, κόκκινο, ροζ και μπλε χρώμα. Είναι σχεδιασμένο για gaming, παρέχοντας μια μοναδική οπτική εμπειρία. Το προϊόν έχει τυπικό σχήμα και είναι κατασκευασμένο σε μαύρο χρώμα, ενώ υποστηρίζει σύνδεση μέσω USB.
| Σχήμα | Standard |
| Στήριγμα καρπού | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Εγκατάσταση Φωτισμού | Ναι |
| USB | Ναι |
| Μήκος | 260 mm |
| Πλάτος | 220 mm |
| Πάχος | 3 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: