Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το πληκτρολόγιο είναι ένα πλήρους μεγέθους (100%) ενσύρματο μοντέλο με USB σύνδεση, σχεδιασμένο για άνετη και αποδοτική χρήση. Διαθέτει φωτισμό LED με δυνατότητα ρύθμισης, που βελτιώνει την ορατότητα των πλήκτρων σε σκοτεινό περιβάλλον. Η γλώσσα του πληκτρολογίου είναι τα Αγγλικά US και περιλαμβάνει αριθμητικό πληκτρολόγιο, πλήκτρα Windows, multimedia και hot keys για ευκολότερο χειρισμό. Το προϊόν είναι μαύρου χρώματος με μονοχρωματική επιφάνεια και έχει καλώδιο μήκους 1,4 μέτρων. Το βάρος του είναι 440 γραμμάρια και οι διαστάσεις του 430 x 132 x 23 mm.
| Σύνδεση | Ενσύρματη |
| Διασύνδεση συσκευής | USB |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Μέγεθος πληκτρολογίου | Πλήρους μεγέθους (100%) |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | Ναι |
| Πλήκτρα Windows | Ναι |
| Multimedia πλήκτρα | Ναι |
| Hot keys | Ναι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Επιφάνεια | Μονοχρωματική |
| Φωτισμός | LED |
| Ρυθμιζόμενος φωτισμός | Ναι |
| Στυλ πληκτρολογίου | Ευθύγραμμο |
| Μήκος καλωδίου | 1.4 m |
| Πηγή τροφοδοσίας | USB |
| Διαστάσεις πληκτρολογίου (ΠxΒxΥ) | 430 x 132 x 23 mm |
| Βάρος πληκτρολογίου | 440 g |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | 1 τεμάχιο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: