Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το πληκτρολόγιο είναι σχεδιασμένο για gaming χρήση με ενσύρματη σύνδεση USB, προσφέροντας πλήρη διάταξη QWERTY στα Αγγλικά (US). Διαθέτει πλήρες μέγεθος (100%) με 105 πλήκτρα, συμπεριλαμβανομένου αριθμητικού πληκτρολογίου και 12 πλήκτρων συντόμευσης. Η απόσταση διαδρομής των πλήκτρων είναι 3 mm, ενώ διαθέτει LED οπίσθιο φωτισμό που βελτιώνει την ορατότητα και την αισθητική. Το προϊόν είναι μαύρου χρώματος με μονοχρωματική επιφάνεια και ενσωματωμένους LED δείκτες. Το καλώδιο έχει μήκος 1.4 μέτρα και η τροφοδοσία γίνεται μέσω USB. Υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows 7, 8 και 10.
| Συνιστώμενη χρήση | Gaming |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Ενσύρματη |
| Διασύνδεση συσκευής | USB |
| Διάταξη πληκτρολογίου | QWERTY |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | Αγγλικά US |
| Μέγεθος πληκτρολογίου | Full-size (100%) |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | Ναι |
| Αριθμός πλήκτρων | 105 |
| Πλήκτρα συντόμευσης (Hot keys) | Ναι, 12 |
| Πλήκτρα multimedia | Ναι |
| Απόσταση διαδρομής πλήκτρων | 3 mm |
| Οπίσθιος φωτισμός | Ναι, LED |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επιφάνεια | Μονοχρωματική |
| LED δείκτες | Ναι |
| Μήκος καλωδίου | 1.4 m |
| Τροφοδοσία | USB |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Βάρος πληκτρολογίου | 440 g |
| Διαστάσεις πληκτρολογίου (ΠxΒxΥ) | 449 x 192 x 22 mm |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | 1 τεμάχιο |
| Βάρος συσκευασίας | 782 g |
| Διαστάσεις συσκευασίας (ΠxΒxΥ) | 470 x 210 x 25 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: