Το gaming mouse pad είναι κατασκευασμένο από καουτσούκ και ύφασμα, προσφέροντας μια σταθερή και άνετη επιφάνεια για παιχνίδια. Διαθέτει μονοχρωματική μαύρη εμφάνιση και αντιολισθητική βάση που εξασφαλίζει σταθερότητα κατά τη χρήση. Το πάχος του είναι 3 mm, με διαστάσεις 350 mm πλάτος και 250 mm βάθος, ιδανικό για gaming περιβάλλοντα.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επιφάνεια χρωματισμού | Μονοχρωματική |
| Υλικό | Καουτσούκ, Ύφασμα |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Αντιολισθητική βάση | Ναι |
| Πλάτος | 350 mm |
| Βάθος | 250 mm |
| Πάχος | 3 mm |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: