Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το mouse pad είναι σχεδιασμένο ειδικά για gaming, προσφέροντας μια μαύρη μονοχρωματική επιφάνεια από ύφασμα και καουτσούκ που εξασφαλίζει σταθερότητα και άνεση κατά τη χρήση. Διαθέτει αντιολισθητική βάση για καλύτερο κράτημα στην επιφάνεια εργασίας και έχει διαστάσεις 900 mm πλάτος, 350 mm βάθος και πάχος 3 mm, καθιστώντας το ιδανικό για παρατεταμένες συνεδρίες παιχνιδιών. Η κατασκευή του προέρχεται από την Κίνα και συσκευάζεται σε κουτί.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επιφάνεια χρωματισμού | Μονοχρωματική |
| Υλικό | Ύφασμα, Καουτσούκ |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Αντιολισθητική βάση | Ναι |
| Πλάτος | 900 mm |
| Βάθος | 350 mm |
| Πάχος | 3 mm |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: