Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι μια κλασική επιλογή για καθημερινή χρήση, σχεδιασμένο για δεξιόχειρες. Διαθέτει οπτική αισθητήρα με ανάλυση 1000 dpi, προσφέροντας καλή ακρίβεια και ομαλή κίνηση. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω καλωδίου USB μήκους 1,35 μέτρων, καθιστώντας το Plug and Play και συμβατό με διάφορες εκδόσεις των Windows. Το μέγεθός του είναι τυπικό, με διαστάσεις 11,6 x 6,4 x 3,7 cm και βάρος 69 γραμμάρια, ενώ το χρώμα του είναι μαύρο.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σχεδιασμός | Για δεξιόχειρες |
| Βάρος | 69 g |
| Μήκος | 11,6 cm |
| Πλάτος | 6,4 cm |
| Ύψος | 3,7 cm |
| Τεχνολογία Σύνδεσης | Ενσύρματη |
| Διασύνδεση | USB |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης Κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 1000 dpi |
| Μήκος Καλωδίου | 1,35 m |
| Πλήκτρα | 3 |
| Συμβατότητα Λειτουργικού | Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 |
| Συμμόρφωση Προτύπων | Plug and Play, ISO 9002, RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: