Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας άνεση και λειτουργικότητα. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1200 DPI, η οποία μπορεί να προσαρμοστεί σε τρεις διαφορετικές λειτουργίες. Το ποντίκι έχει τέσσερα κουμπιά και είναι κατάλληλο για δεξιόχειρες, με εργονομικό σχεδιασμό που ακολουθεί τη φυσική κλίση του χεριού και της παλάμης, μειώνοντας την κόπωση κατά τη χρήση. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω καλωδίου USB Type-A μήκους 1,35 μέτρων, ενώ το μέγεθός του είναι τυπικό και το χρώμα του μαύρο.
| Σκοπός | Office |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 1200 DPI |
| Πλήκτρα | 4 |
| Προσαρμοζόμενη ανάλυση κίνησης | Ναι |
| Αριθμός λειτουργιών ανάλυσης κίνησης | 3 |
| Μορφή | Ambidextrous |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Μήκος καλωδίου | 1.35 m |
| Τύπος σύνδεσης | USB Type-A |
| Συμβατότητα λειτουργικών συστημάτων Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Τύπος κύλισης | Wheel |
| Τύπος πλήκτρων | Pressed buttons |
| Τροφοδοσία | Καλώδιο |
| Κατανάλωση ρεύματος | 5 mA |
| Βάρος | 71 g |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 99 mm x 65 mm x 37 mm |
| Πιστοποιήσεις | ISO 9002 CE, RoHS |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84716070 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: