Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο και προσφέρει άνεση και λειτουργικότητα με το εργονομικό του σχήμα που είναι κατάλληλο και για δεξιόχειρες και για αριστερόχειρες. Διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 1600 DPI, η οποία μπορεί να προσαρμοστεί σε τρεις διαφορετικές λειτουργίες. Η σύνδεση γίνεται μέσω 2.4 GHz RF ασύρματης τεχνολογίας με nano δέκτη USB Type-A, προσφέροντας εμβέλεια έως 10 μέτρα. Το ποντίκι έχει τέσσερα κουμπιά και ροδέλα κύλισης, ενώ λειτουργεί με δύο μπαταρίες τύπου AAA.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 1600 DPI |
| Ροδέλα κύλισης | Ναι |
| Πλήκτρα | 4 |
| Προσαρμοζόμενη ανάλυση κίνησης | Ναι, 3 επίπεδα |
| Συχνότητα | 2.4 GHz |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 10 μέτρα |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Σχήμα | Ambidextrous (για δεξιόχειρες και αριστερόχειρες) |
| Τύπος μπαταρίας | AAA |
| Αριθμός μπαταριών | 2 |
| Τύπος σύνδεσης | RF Wireless με USB nano δέκτη |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Δέκτης USB Type-A |
| Πλάτος ποντικιού | 65 mm |
| Βάθος ποντικιού | 115 mm |
| Ύψος ποντικιού | 30 mm |
| Βάρος ποντικιού | 100 g |
| Πλάτος δέκτη | 1.8 cm |
| Βάθος δέκτη | 1.4 cm |
| Ύψος δέκτη | 6 mm |
| Βάρος δέκτη | 2 g |
| Κατανάλωση ισχύος | 20 mA |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -5 έως 45 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 10 - 80 % |
| Διαστάσεις συσκευασίας (ΠxΒxΥ) | 125 x 175 x 60 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 80 g |
| Κωδικός HS | 84716070 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: