Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι είναι σχεδιασμένο για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας άνεση και λειτουργικότητα με ασύρματη σύνδεση RF στα 2.4 GHz και τεχνολογία οπτικής ανίχνευσης κίνησης. Διαθέτει ανάλυση 1600 DPI, ένα τροχό κύλισης και τέσσερα κουμπιά τύπου pressed buttons. Το εργονομικό του σχήμα είναι αμφιδέξιο, κατάλληλο για χρήση και από δεξιόχειρες και από αριστερόχειρες, ενώ το χρώμα του είναι ασημί και λευκό με μονοχρωματική επιφάνεια. Λειτουργεί με μία μπαταρία τύπου AA και έχει εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης έως 10 μέτρα. Υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Windows 7, 8, 10 και 11 και προέρχεται από την Κίνα.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Οπτική |
| Ανάλυση κίνησης | 1600 DPI |
| Τύπος κύλισης | Τροχός |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Αριθμός κουμπιών | 4 |
| Τύπος κουμπιών | Pressed buttons |
| Εύρος ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Τύπος σύνδεσης | RF Wireless |
| Ζώνη συχνότητας | 2.4 GHz |
| Φόρμα | Αμφιδέξιο |
| Χρώμα προϊόντος | Ασημί, Λευκό |
| Επιφάνεια χρώματος | Μονοχρωματική |
| Πηγή ενέργειας | Μπαταρίες |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 1 |
| Τύπος μπαταρίας | AA |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 11 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Πλάτος | 65 mm |
| Βάθος | 115 mm |
| Ύψος | 30 mm |
| Βάρος | 100 g |
| Πλάτος δέκτη | 1.4 cm |
| Βάθος δέκτη | 1.8 cm |
| Ύψος δέκτη | 6 mm |
| Βάρος δέκτη | 2 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -5 - 45 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 10 - 80 % |
| Πλάτος συσκευασίας | 125 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 175 mm |
| Ύψος συσκευασίας | 60 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 78 g |
| Τύπος συσκευασίας | Κουτί |
| Ποσότητα ανά πακέτο | 1 τεμ. |
| Πιστοποιητικά συμμόρφωσης | RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: