Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ποντίκι σχεδιάστηκε για χρήση στο γραφείο, προσφέροντας άνεση και λειτουργικότητα με τεχνολογία οπτικής ανίχνευσης κίνησης και ανάλυση 1600 DPI. Διαθέτει 6 πλήκτρα, ένα τροχό κύλισης και υποστηρίζει τρεις διαφορετικές λειτουργίες ανάλυσης κίνησης. Η σύνδεση γίνεται μέσω RF ασύρματης τεχνολογίας με nano δέκτη USB Type-A, που προσφέρει εμβέλεια έως 10 μέτρα. Το ποντίκι έχει εργονομικό σχεδιασμό για δεξιόχειρες, σε μαύρο και γκρι μονοχρωματικό χρώμα, και λειτουργεί με δύο μπαταρίες AAA.
| Σκοπός | Γραφείο |
| Διασύνδεση συσκευής | RF Wireless |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 1600 DPI |
| Τύπος κύλισης | Wheel |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Πλήκτρα | 6 |
| Τύπος πλήκτρων | Pressed buttons |
| Λειτουργίες πλήκτρων | Forward |
| Αριθμός λειτουργιών ανάλυσης κίνησης | 3 |
| Πιστοποίηση | CE |
| Μορφή | Δεξιόχειρο |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο, Γκρι |
| Μονοχρωματική επιφάνεια | Ναι |
| Περιεχόμενο συσκευασίας - Δέκτης | Ναι |
| Διασύνδεση ασύρματου δέκτη | USB Type-A |
| Τύπος δέκτη | Nano receiver |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Τροφοδοσία | Μπαταρίες |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 2 |
| Τύπος μπαταρίας | AAA |
| Κατανάλωση ρεύματος | 20 mA |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -5 - 45 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 10 - 80 % |
| Πλάτος | 65 mm |
| Βάθος | 115 mm |
| Ύψος | 30 mm |
| Βάρος | 660 g |
| Πλάτος δέκτη | 6 mm |
| Βάθος δέκτη | 1.4 cm |
| Ύψος δέκτη | 1.8 cm |
| Βάρος δέκτη | 2 g |
| Πιστοποιητικά συμμόρφωσης | RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: