Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτό το Cooling Pad είναι σχεδιασμένο για φορητούς υπολογιστές με μέγιστο μέγεθος οθόνης έως 39,6 cm (15,6 ίντσες). Διαθέτει δύο ενσωματωμένους ανεμιστήρες που προσφέρουν αποτελεσματική ψύξη με μέγιστη ροή αέρα 20 cfm, διατηρώντας τη θερμοκρασία χαμηλή και μειώνοντας τον θόρυβο. Η τροφοδοσία γίνεται μέσω USB, με μία θύρα USB 2.0/3.2 Gen 1, και το προϊόν είναι κατασκευασμένο από μέταλλο και πλαστικό σε μαύρο χρώμα. Επιπλέον, διαθέτει ρύθμιση ύψους για καλύτερη εργονομία.
| Μέγιστο μέγεθος οθόνης | 39.6 cm |
| Αριθμός ενσωματωμένων ανεμιστήρων | 2 |
| Ψύξη | Ναι |
| Ρύθμιση ύψους | Ναι |
| Αριθμός θέσεων ύψους | 1 |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | Μέταλλο, Πλαστικό |
| Τύπος τροφοδοσίας | USB |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 340 mm x 250 mm x 23 mm |
| Βάρος | 535 g |
| Μήκος καλωδίου | 0.5 m |
| Ταχύτητα περιστροφής ανεμιστήρα (max) | 1500 RPM |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12.5 cm |
| Ύψος ανεμιστήρα | 1.5 cm |
| Ροή αέρα | 20 cfm |
| Επίπεδο θορύβου | 10 dB |
| Θύρες USB | 1 |
| Έκδοση USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Τάση εισόδου | 5 V |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: