Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το προϊόν είναι ένα πολύχρωμο spray με όγκο 750 ml, σχεδιασμένο για διάφορες χρήσεις. Διαθέτει διαστάσεις 65 mm πλάτος, 65 mm ύψος και 296 mm βάθος, ενώ το βάρος του είναι 545 γραμμάρια. Η συσκευασία του έχει ελαφρώς μεγαλύτερες διαστάσεις και βάρος, προσφέροντας προστασία κατά τη μεταφορά.
| Όγκος | 750 ml |
| Χρώμα προϊόντος | Πολύχρωμο |
| Πλάτος | 65 mm |
| Βάθος | 296 mm |
| Ύψος | 65 mm |
| Βάρος | 545 g |
| Βάρος συσκευασίας | 600 g |
| Βάθος συσκευασίας | 334 mm |
| Πλάτος συσκευασίας | 65 mm |
| Ύψος συσκευασίας | 65 mm |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 pc(s) |
| Μη εύφλεκτο | Όχι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: