Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Υλικό | Ατσάλι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος | Uncategorized Product |
| Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 1200 x 600 x 180 mm |
| Περιφέρεια | 276 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τηλεοράσεων | 60" έως 100" |
| Μέγιστο βάρος | 34 kg |
| Τοποθέτηση | Τοίχος |
| Λειτουργίες τοποθέτησης | Με ροδάκια, με κλίση, σταθερή |
| VESA Mount | 200 x 200, 400 x 200, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 400, 800 x 400 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: