Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η βάση στήριξης οθόνης δαπέδου είναι σχεδιασμένη για να υποστηρίζει μία οθόνη με μέγιστο βάρος έως 40 κιλά. Είναι κατάλληλη για οθόνες μεγέθους από 139,7 cm έως 2,18 μέτρα, με συμβατότητα VESA από 100 x 100 mm έως 600 x 400 mm. Η κατασκευή της συνδυάζει πλαστικό και ατσάλι, προσφέροντας ανθεκτικότητα και σταθερότητα. Διαθέτει ρυθμιζόμενο ύψος με εύρος από 950 έως 1350 mm, το οποίο ρυθμίζεται χειροκίνητα. Επιπλέον, η βάση είναι εξοπλισμένη με τέσσερις τροχούς για εύκολη μετακίνηση και έχει συνολικό βάρος 12,7 κιλά.
| Αριθμός υποστηριζόμενων οθονών | 1 |
| Μέγιστο βάρος ανά οθόνη | 40 kg |
| Ελάχιστο μέγεθος οθόνης | 139.7 cm |
| Μέγιστο μέγεθος οθόνης | 2.18 m |
| Τύπος τοποθέτησης | Δαπέδου |
| Ελάχιστο VESA mount | 100 x 100 mm |
| Μέγιστο VESA mount | 600 x 400 mm |
| Ρύθμιση ύψους | Ναι |
| Τύπος ρύθμισης ύψους | Χειροκίνητη |
| Εύρος ρύθμισης ύψους | 950 - 1350 mm |
| Τροχοί | Ναι |
| Αριθμός τροχών | 4 |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό κατασκευής | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Πλάτος | 532 mm |
| Μέγιστο βάθος | 80 cm |
| Ύψος | 1550 mm |
| Βάρος | 12.7 kg |
| Ποσότητα ανά συσκευασία | 1 τεμάχιο |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Στοιχεία στήριξης, κιτ εγκατάστασης, εγχειρίδιο |
| Πλάτος συσκευασίας | 440 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 850 mm |
| Ύψος συσκευασίας | 160 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 14.2 kg |
| Τύπος συσκευασίας | Κουτί |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: