Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η βάση τηλεόρασης τύπου καροτσιού είναι κατασκευασμένη από ατσάλι, πλαστικό και μοριοσανίδα, προσφέροντας σταθερότητα και ανθεκτικότητα. Με λευκό χρώμα και επίστρωση με πούδρα, διαθέτει ενσωματωμένη διαχείριση καλωδίων και κλειδώνει για ασφάλεια. Υποστηρίζει τηλεοράσεις από 37 έως 86 ίντσες με μέγιστο βάρος 50 κιλά και προσφέρει ρυθμίσεις κλίσης, περιστροφής, ύψους και στροφής για βέλτιστη θέαση. Η βάση είναι συμβατή με διάφορα πρότυπα VESA, καθιστώντας την ιδανική για ευέλικτη τοποθέτηση τηλεοράσεων.
| Τύπος | Καρότσι |
| Συνιστώμενη χρήση | Τηλεόραση |
| Συμβατότητα VESA | 200 x 200 mm, 300 x 200 mm, 400 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm |
| Ενσωματωμένη διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κλειδώνει | Ναι |
| Συνιστώμενο μέγεθος οθόνης | 37"-86" |
| Μέγιστο φορτίο | 50 kg |
| Ρυθμίσεις | Κλίση, περιστροφή, στροφή, ύψος |
| Φινίρισμα | Επίστρωση με πούδρα |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Κιτ αξεσουάρ εγκατάστασης, υλικό στερέωσης |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 50 cm x 50 cm x 134 cm |
| Διαστάσεις αποστολής (ΠxΒxΥ) | 85 cm x 43.5 cm x 15 cm |
| Υλικό | Ατσάλι, πλαστικό, μοριοσανίδα |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | ISO 9002, RoHS |
| Κλίση | -10° έως 5° |
| Περιστροφή | 0° έως 90° |
| Βάση ράφι | 1 τεμ., μέγιστο φορτίο 5 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: