Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η βάση στήριξης τηλεόρασης είναι κατασκευασμένη από ανθεκτικό ατσάλι και διαθέτει ρυθμιζόμενο ύψος από 59 έως 73 εκατοστά, προσφέροντας ευελιξία στην τοποθέτηση. Είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις μεγέθους από 37 έως 70 ίντσες και υποστηρίζει βάρος έως 35 κιλά. Η βάση διαθέτει ενσωματωμένη διαχείριση καλωδίων για τακτοποιημένη εμφάνιση και συμβαδίζει με τα πρότυπα ISO 9002 και RoHS. Υποστηρίζει πολλαπλές διαστάσεις VESA για εύκολη τοποθέτηση της τηλεόρασης.
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος | Βάση στήριξης |
| Προτεινόμενη χρήση | Τηλεόραση |
| Προτεινόμενο μέγεθος οθόνης | 37"-70" |
| Ρυθμιζόμενο ύψος | 59-73 cm |
| Μέγιστο φορτίο | 35 kg |
| Ενσωματωμένη διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Διαστάσεις αποστολής (ΠxΒxΥ) | 3 cm x 46 cm x 19.5 cm |
| Συμβατότητα VESA | 200 x 200 mm, 300 x 200 mm, 400 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm |
| Πρότυπα συμμόρφωσης | ISO 9002, RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: