Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η βάση τοποθέτησης τηλεόρασης είναι κατασκευασμένη από ατσάλι με μαύρη υφή υψηλής ποιότητας και προσφέρει δυνατότητα κλίσης για βέλτιστη γωνία θέασης. Είναι κατάλληλη για τηλεοράσεις LCD μεγέθους από 32 έως 65 ίντσες και υποστηρίζει φορτία έως 60 κιλά. Η βάση διαθέτει ρυθμίσεις κλίσης από 0° έως 12° και δυνατότητα οριζοντίωσης από -1° έως 1°, εξασφαλίζοντας σταθερή και ασφαλή στήριξη. Περιλαμβάνει όλα τα απαραίτητα εξαρτήματα για εύκολη εγκατάσταση στον τοίχο και φινίρισμα με επίστρωση πούδρας για ανθεκτικότητα.
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χρώμα | Μαύρη υφή |
| Τύπος | Βάση τοποθέτησης |
| Συστατικά τοποθέτησης | Βάση τοίχου |
| Σχεδίαση | Κλίση |
| Συνιστώμενη χρήση | Τηλεόραση LCD |
| Συνιστώμενο μέγεθος οθόνης | 32"-65" |
| Μέγιστο φορτίο | 60 kg |
| Περιεχόμενο συσκευασίας | Σετ εξαρτημάτων εγκατάστασης, υλικό στερέωσης |
| VESA Mounting Interface | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm, 100 x 150 mm, 150 x 100 mm, 100 x 200 mm, 200 x 100 mm, 150 x 150 mm, 200 x 200 mm, 300 x 200 mm, 400 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm |
| Ρύθμιση κλίσης | 0° έως 12° |
| Ρύθμιση οριζοντίωσης | -1° έως 1° |
| Ρυθμίσεις | Κλίση, οριζοντίωση |
| Φινίρισμα | Επίστρωση πούδρας |
| Διαστάσεις αποστολής (ΠxΒxΥ) | 54 cm x 12.5 cm x 5.5 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: