Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το mouse pad αυτό είναι σχεδιασμένο για gaming, προσφέροντας μια πολύχρωμη επιφάνεια με εικόνα που συνδυάζει ύφασμα και καουτσούκ για άνεση και σταθερότητα. Διαθέτει αδιάβροχη προστασία, καθιστώντας το ανθεκτικό σε υγρά, ενώ το πάχος των 2,5 mm εξασφαλίζει άνετη χρήση. Με διαστάσεις 300 mm πλάτος και 250 mm βάθος, είναι ιδανικό για καθημερινή χρήση σε gaming περιβάλλον.
| Χρώμα προϊόντος | Πολύχρωμο |
| Επιφάνεια | Εικόνα |
| Υλικό | Ύφασμα, Καουτσούκ |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Προστασία | Αδιάβροχο |
| Πάχος | 2.5 mm |
| Πλάτος | 300 mm |
| Βάθος | 250 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: