Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming mouse pad σε μαύρο χρώμα διαθέτει μονοχρωματική επιφάνεια κατασκευασμένη από ύφασμα και καουτσούκ, προσφέροντας ανθεκτικότητα και άνεση κατά τη χρήση. Είναι αδιάβροχο και σχεδιασμένο ειδικά για gaming, χωρίς ενσωματωμένο φωτισμό LED ή υποστήριξη για wrist rest. Με διαστάσεις 250 mm πλάτος, 300 mm βάθος και πάχος 2.5 mm, προσφέρει σταθερότητα και άνεση για παρατεταμένες περιόδους παιχνιδιού.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επιφάνεια χρωματισμού | Μονοχρωματική |
| Υλικό | Ύφασμα, Καουτσούκ |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Αδιάβροχο | Ναι |
| Πλάτος | 250 mm |
| Βάθος | 300 mm |
| Πάχος | 2.5 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: