Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Micro Tower είναι σχεδιασμένο για gaming και υποστηρίζει μητρικές πλακέτες micro ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από ABS, mesh, ατσάλι και σκληρυμένο γυαλί, διαθέτει μαύρο χρώμα και παράθυρο στο πλάι από σκληρυμένο γυαλί. Υποστηρίζει έως 2 δίσκους 3.5" και 3 δίσκους 2.5", ενώ διαθέτει 4 θέσεις επέκτασης. Είναι εξοπλισμένο με φίλτρο κατά της σκόνης και διαχείριση καλωδίων, καθώς και κουμπιά reset και on/off. Υποστηρίζει ψύξη με έως 3 ανεμιστήρες μπροστά, 1 πίσω και 2 στην κορυφή, με δυνατότητα υδρόψυξης σε διάφορα μεγέθη ραδιοτόμων.
| Μέγεθος | Micro Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Mesh, Steel, Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 4 |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Πίνακας από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.3 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 37.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού PSU | 19 cm |
| Τοποθεσία τροφοδοτικού | Κάτω |
| Θύρες USB 2.0 | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 1 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων στην κορυφή | 2 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων στην κορυφή | 120, 140 mm |
| Μέγιστη ροή αέρα | 46.1 cfm |
| Δυνατότητα υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιοτόμων μπροστά | 120, 140, 240 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιοτόμων στην κορυφή | 120, 140, 240 mm |
| Πλάτος | 210 mm |
| Βάθος | 430 mm |
| Ύψος | 430 mm |
| Βάρος | 5.8 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: