Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Mesh, Steel, Tempered glass |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 7 |
| Θέσεις επέκτασης | 8 |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 38 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού PSU | 19 cm |
| Τοποθέτηση τροφοδοτικού | Κάτω |
| USB 2.0 θύρες | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A θύρες | 2 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Εγκατεστημένοι ανεμιστήρες εμπρός | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων εμπρός | 3 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων εμπρός | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένος ανεμιστήρας πίσω | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα πίσω | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 2 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Μέγιστη ροή αέρα | 46.1 cfm |
| Μέγιστη πίεση αέρα | 1.05 mmH2O |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 220 x 447 x 510 mm |
| Βάρος | 6.46 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: