Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο για να προσφέρει ευελιξία και άνεση στην τοποθέτηση μητρικών πλακετών ATX, micro ATX και Mini-ATX. Κατασκευασμένο από ABS, ατσάλι και σκληρυμένο γυαλί, διαθέτει παράθυρο στο πλάι και φωτισμό σε μπλε, πράσινο και κόκκινο χρώμα μέσω των ανεμιστήρων του. Είναι κατάλληλο για gaming, υποστηρίζει έως 3 ανεμιστήρες μπροστά και 1 πίσω, ενώ έχει δυνατότητα υδρόψυξης. Το κουτί έχει λευκό χρώμα, βάρος 6.95 κιλά και διαστάσεις 220x447x510 mm (Πλάτος x Βάθος x Ύψος).
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Υλικό | ABS, Ατσάλι, Σκληρυμένο γυαλί |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ATX |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Μπλε, Πράσινο, Κόκκινο |
| Τοποθεσία φωτισμού | Ανεμιστήρες κουτιού |
| Πλήθος θέσεων 3.5" | 2 |
| Πλήθος θέσεων 2.5" | 7 |
| Πλήθος θέσεων 5.25" | 0 |
| Πλήθος θυρών USB 2.0 | 2 |
| Πλήθος θυρών USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Θέση τροφοδοτικού | Κάτω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Βάρος | 6.95 kg |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 220 x 447 x 510 mm |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 38 cm |
| Ανεμιστήρες μπροστά εγκατεστημένοι | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων μπροστά | 3 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων μπροστά υποστηριζόμενοι | 120, 140 mm |
| Ανεμιστήρες πίσω εγκατεστημένοι | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα πίσω υποστηριζόμενη | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 2 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων πάνω υποστηριζόμενοι | 120, 140 mm |
| Ταχύτητα ανεμιστήρα | 0 - 1200 RPM |
| Μέγιστη ροή αέρα | 39.6 cfm |
| Μέγιστη πίεση αέρα | 0.97 mmH2O |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Επίπεδο θορύβου | 25.3 dB |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: