Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα υψηλής ακρίβειας που καταγράφει με ακρίβεια την κίνηση στην οθόνη, προσφέροντας εξαιρετική απόκριση και ανθεκτικότητα. Με ανάλυση αισθητήρα 8000 DPI, είναι ιδανικό για gaming, επιτρέποντας γρήγορες και ακριβείς κινήσεις. Η ρύθμιση DPI μπορεί να προσαρμοστεί ανάλογα με τις ανάγκες του χρήστη, καθιστώντας το κατάλληλο για διάφορα είδη παιχνιδιών όπως FPS, RTS και MMORPG.
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 8000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 7 |
| Ρυθμιζόμενη Ταχύτητα | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Σχεδιασμός | για δεξιόχειρες |
| Bundle | Όχι |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 7 |
| Sniper Κουμπί | Ναι |
| Βάρος | 70 gr |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Τύπος Σύνδεσης | Ενσύρματο |
| Σύνδεση | Καλώδιο USB |
| Μήκος | 128 mm |
| Πλάτος | 68 mm |
| Ύψος | 42 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: