Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το mouse pad είναι κατασκευασμένο από ύφασμα και καουτσούκ, προσφέροντας μια σταθερή και ανθεκτική επιφάνεια κατάλληλη για gaming. Διαθέτει μονοχρωματική μαύρη απόχρωση και ραμμένα άκρα που εξασφαλίζουν μεγαλύτερη αντοχή στη χρήση. Η βάση του είναι αντιολισθητική, προσφέροντας σταθερότητα κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού, ενώ δεν περιλαμβάνει υποστήριξη για τον καρπό.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Μονοχρωματική επιφάνεια | Ναι |
| Υλικό | Ύφασμα, Καουτσούκ |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Αντιολισθητική βάση | Ναι |
| Ραμμένα άκρα | Ναι |
| Πλάτος | 500 mm |
| Βάθος | 400 mm |
| Πάχος | 3 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: