Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming ποντίκι διαθέτει οπτική τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης με ανάλυση 12000 DPI, προσφέροντας υψηλή ακρίβεια και ευελιξία στην κίνηση. Είναι σχεδιασμένο για δεξιόχειρες χρήστες με λευκό μονοχρωματικό χρώμα και ενσωματωμένο RGB φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων. Διαθέτει 6 πλήρως προγραμματιζόμενα κουμπιά, τα οποία αντέχουν έως και 90 εκατομμύρια κλικ, ενώ η ταχύτητα παρακολούθησης φτάνει τα 300 ips. Υποστηρίζει σύνδεση μέσω RF Wireless, Bluetooth 5.0 και USB Type-A, με εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης έως 10 μέτρα. Η φόρτιση γίνεται μέσω θύρας USB Type-C και η μπαταρία έχει χωρητικότητα 400 mAh, προσφέροντας έως 80 ώρες αυτονομίας.
| Σκοπός | Gaming |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Ανάλυση κίνησης | 12000 DPI |
| Τύπος κύλισης | Wheel |
| Αριθμός τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Vertical |
| Αριθμός κουμπιών | 6 |
| Τύπος κουμπιών | Pressed buttons |
| Προγραμματιζόμενα κουμπιά | Ναι |
| Αριθμός προγραμματιζόμενων κουμπιών | 6 |
| Αντοχή κουμπιών (εκατομμύρια κλικ) | 90 |
| Ταχύτητα παρακολούθησης ποντικιού | 300 ips |
| Προσαρμόσιμη ανάλυση κίνησης | Ναι |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 35 G |
| Ρυθμός δειγματοληψίας (Polling rate) | 1000 Hz |
| Ζώνη συχνότητας | 2.4 GHz |
| Έκδοση Bluetooth | 5.0 |
| Ενσωματωμένη μνήμη | Ναι |
| Σύνδεση συσκευής | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-A |
| Μορφή | Right-hand |
| Χρώμα προϊόντος | White |
| Χρωματισμός επιφάνειας | Monochromatic |
| Υλικό | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Multi |
| Περιεχόμενο συσκευασίας - Δέκτης | Ναι |
| Δέκτης ασύρματης σύνδεσης | USB Type-A |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Χαρακτηριστικά καλωδίου | Braided |
| Εμβέλεια ασύρματης σύνδεσης | 10 m |
| Plug and Play | Ναι |
| Πηγή ενέργειας | Batteries/Cable |
| Επαναφορτιζόμενη μπαταρία | Ναι |
| Τύπος μπαταρίας | Built-in battery |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 400 mAh |
| Θύρα φόρτισης USB | Type-C |
| Μέγιστη διάρκεια μπαταρίας | 80 h |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Linux | Ναι |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα κινητών | Android |
| Βάρος | 59 g |
| Πλάτος | 63 mm |
| Βάθος | 123 mm |
| Ύψος | 40 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: