Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι διαθέτει οπτικό αισθητήρα υψηλής ακρίβειας που καταλαβαίνει με ακρίβεια την κίνηση και μετατρέπει τη σε πραγματική κίνηση στην οθόνη. Η ανάλυση του αισθητήρα φτάνει τα 26000 DPI, προσφέροντας μεγάλη ευαισθησία και ακρίβεια, ιδανική για gaming. Είναι κατάλληλο για διάφορα είδη παιχνιδιών, όπως FPS, RTS, MOBA και MMORPG, με δυνατότητα προσαρμογής της ανάλυσης ανάλογα με τις ανάγκες του χρήστη.
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 26000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Ρυθμιζόμενη Λάμψη | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Σχεδιασμός | και για τα δύο χέρια |
| Bundle | Ναι |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| Κουμπί Sniper | Ναι |
| Βάρος | 57 gr |
| Σύνδεση | RF 2.4GHz, Δέκτης USB |
| Τύπος Αισθητήρα | Optical |
| Ανάλυση Αισθητήρα | 26000 DPI |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Ρυθμιζόμενη Λάμψη | Ναι |
| RGB Lighting | Ναι |
| Προγραμματιζόμενα Κουμπιά | 6 |
| Κουμπί Sniper | Ναι |
| Βάρος | 57 gr |
| Σύνδεση | RF 2.4GHz, Δέκτης USB |
| Μήκος | 123 mm |
| Πλάτος | 63 mm |
| Ύψος | 40 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: