Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 1000 W με πιστοποίηση 80 PLUS Platinum προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για υπολογιστές. Διαθέτει πλήρως modular καλωδίωση, επιτρέποντας εύκολη διαχείριση και βελτιστοποίηση της ροής αέρα. Ο ανεμιστήρας 120 mm με τεχνολογία ball bearing εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη και αθόρυβη λειτουργία. Η τροφοδοσία υποστηρίζει συνδέσεις ATX και EPS, καθιστώντας την κατάλληλη για διάφορα PC setups, συμπεριλαμβανομένων και servers. Επιπλέον, διαθέτει πολλαπλές προστασίες για ασφαλή λειτουργία.
| Ισχύς | 1000 W |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Platinum |
| Τύπος Modular | Πλήρως Modular |
| Τύπος τροφοδοτικού | ATX |
| Υποστήριξη EPS | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Τύπος ψύξης | Ενεργός |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 120 mm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Πάνω |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 15 - 6.5 A |
| Συντελεστής ισχύος | 0.9 |
| Τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) | Ενεργός |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 125 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 999.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 125 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 83.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Χρόνος διατήρησης τάσης (Hold time) | 16 ms |
| Απόδοση | 92 % |
| Καθυστέρηση σήματος Power Good | 100 - 150 ms |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | Ball bearing |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 100000 h |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 65 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 6 |
| Αριθμός Molex συνδέσεων (4-pin) | 4 |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (6+2 pin) | 6 |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ναι |
| ATX power connector (20+4 pin) | Ναι |
| Floppy drive power connector | 2 |
| Floppy disk drive connector | Ναι |
| PCI Express connector | Ναι |
| Βάρος | 3.1 kg |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 150 x 140 x 86 mm |
| Προστασίες ισχύος | Υπερρεύματος, Υπερφόρτωσης, Υπερτάσης, Υπερθέρμανσης, Βραχυκυκλώματος, Υπότασης |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: