Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μητρική κάρτα τύπου micro ATX με chipset AMD B850 είναι σχεδιασμένη για υποστήριξη επεξεργαστών Ryzen της σειράς 7000, 8000 και 9000, τοποθετούμενων σε socket AM5. Υποστηρίζει έως 256 GB μνήμης DDR5 με ταχύτητες που φτάνουν έως και 8200 MT/s σε overclocking. Διαθέτει 4 DIMM slots και υποστηρίζει dual channel αρχιτεκτονική μνήμης. Η κάρτα προσφέρει εκτεταμένες δυνατότητες συνδεσιμότητας, όπως 2.5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, καθώς και πολλαπλές θύρες USB και οθόνης. Επιπλέον, διαθέτει προηγμένες λειτουργίες BIOS και hardware monitoring για βελτιστοποιημένη απόδοση και αξιοπιστία.
| Τύπος Προϊόντος | Motherboard - micro ATX |
| Chipset | AMD B850 |
| Socket Επεξεργαστή | Socket AM5 |
| Υποστηριζόμενοι Επεξεργαστές | Ryzen (υποστηρίζει Ryzen 7000/8000/9000 Series) |
| Μέγιστος Αριθμός Επεξεργαστών | 1 |
| Μέγεθος Μνήμης RAM | 256 GB |
| Τεχνολογία Μνήμης RAM | DDR5 |
| Αριθμός DIMM Slots | 4 |
| Υποστηριζόμενη Συχνότητα Μνήμης | 4400 MT/s έως 8200 MT/s (O.C.) |
| Υποστήριξη Μνήμης ECC | Non-ECC, ECC (λειτουργεί σε non-ECC mode) |
| Αρχιτεκτονική Μνήμης | Dual channel |
| Τύπος Ήχου | HD Audio (8-channel) |
| Πρότυπα Ήχου | High Definition Audio |
| Δίκτυο | Realtek RTL8852CE, 2.5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 |
| Διαστάσεις | 24.4 cm x 24.4 cm |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| WiFi/Bluetooth | Ναι |
| Θέσεις Επέκτασης | 1 x CPU, 4 x DIMM 288-pin, 1 x PCIe 5.0 x16, 1 x PCIe 3.0 x16 (x4 mode), 2 x M.2 sockets (2280/22110 και 2280/2580/22110/25110 Key M) |
| Θύρες Αποθήκευσης | 4 x SATA-600 (7pin Serial ATA) με RAID 0/1/10/5, 1 x M.2 PCIe 5.0, 1 x M.2 PCIe 4.0 |
| Θύρες Εξωτερικής Συνδεσιμότητας | 1 x PS/2, 1 x HDMI, 2 x DisplayPort, 2 x USB 3.2 Gen 1, 4 x USB 2.0, 1 x audio line-out, 1 x audio line-in, 1 x microphone, 1 x LAN (2.5 Gigabit Ethernet), 1 x USB-C 3.2 Gen 2, 1 x USB 3.2 Gen 2, 2 x aerial |
| Εσωτερικές Θύρες | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 header, 2 x USB 3.2 Gen 1 headers, 4 x USB 2.0 headers, 1 x SPI header, 1 x audio header |
| Τροφοδοσία | 24-pin main power connector, 8-pin ATX12V connector |
| BIOS | AMI, UEFI BIOS, PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SMBIOS 2.7, ACPI 5.0 |
| Παρακολούθηση Υλικού | Τάση συστήματος, ανίχνευση θερμοκρασίας, ταχύτητα ανεμιστήρα, προειδοποίηση αποτυχίας ανεμιστήρα, ροή υδρόψυξης, έλεγχος ανεμιστήρα |
| Ειδικά Χαρακτηριστικά | 8+2+2 Phase Power Design, 6 Layer PCB, Premium Power Choke, προεγκατεστημένη I/O ασπίδα, M.2 Thermal Guard, GIGABYTE Smart Fan 6, Q-Flash Plus button, WIFI EZ-Plug, High-end Audio Capacitors, RGB FUSION, M.2 EZ Latch plus, PCIe EZ Latch Plus, EZ Debug LED, Ultra Durable |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: