Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μητρική πλακέτα micro ATX υποστηρίζει επεξεργαστές Intel με socket LGA 1851, συμβατούς με τις σειρές Intel® Core Ultra (Series 1 και Series 2). Υποστηρίζει μνήμη DDR5 SDRAM με 4 DIMM slots και dual-channel αρχιτεκτονική, επιτρέποντας μέγιστη εσωτερική μνήμη 256 GB με ταχύτητες έως 9066 MHz. Η πλακέτα διαθέτει chipset Intel B860 και προσφέρει ποικιλία θυρών και συνδέσεων, όπως USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, SATA III, HDMI 2.1 και DisplayPort 2.1, ενώ υποστηρίζει RAID επιπέδων 0, 1, 5 και 10. Η μητρική είναι κατάλληλη για χρήση σε υπολογιστές desktop και διαθέτει παθητικό σύστημα ψύξης.
| Μέγεθος | micro ATX |
| Τύπος | Desktop |
| Υποστηριζόμενοι επεξεργαστές | Intel Core Ultra (Series 1, Series 2) |
| Socket επεξεργαστή | LGA 1851 (Socket V1) |
| Chipset | Intel B860 |
| Τύπος μνήμης | DDR5-SDRAM |
| Αριθμός θυρών μνήμης | 4 DIMM |
| Λειτουργία μνήμης | Dual-channel |
| Μέγιστη εσωτερική μνήμη | 256 GB |
| Μέγιστη ταχύτητα μνήμης | 9066 MHz |
| Τύπος ψύξης | Passive |
| Χρώμα προϊόντος | Dark brown |
| Τύπος τροφοδοσίας | ATX |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Audio chip | Realtek ALC897 |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| USB 2.0 connectors (εσωτερικά) | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 connectors (εσωτερικά) | 2 |
| USB 2.0 ports (πίσω) | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A ports (πίσω) | 3 |
| Αριθμός SATA III θυρών | 4 |
| Front panel audio connector | Yes |
| Front panel connector | Yes |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| CPU fan connectors | 2 |
| Chassis fan connectors | 2 |
| EPS power connector (8-pin) | 1 |
| TPM connector | Yes |
| Serial port headers | 1 |
| Water pump connectors | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| PS/2 ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| DisplayPort version | 2.1 |
| Headphone outputs | 1 |
| Line-in | Yes |
| Microphone in | Yes |
| Υποστηριζόμενοι τύποι αποθήκευσης | HDD & SSD |
| Υποστηριζόμενες διεπαφές αποθήκευσης | M.2, SATA III |
| Αριθμός υποστηριζόμενων HDD | 4 |
| Αριθμός υποστηριζόμενων αποθηκευτικών μονάδων | 6 |
| RAID υποστήριξη | Yes |
| RAID επίπεδα | 0, 1, 5, 10 |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| LAN controller | Realtek RTL8111H |
| BIOS type | UEFI AMI |
| BIOS memory size | 256 Mbit |
| ACPI version | 5.0 |
| Clear CMOS jumper | Yes |
| DMI version | 2.7 |
| SMBIOS version | 2.7 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots | 1 |
| Αριθμός M.2 slots | 2 |
| 1st M.2 largest key size | 2280 |
| 1st M.2 highest PCI Express generation | 4.0 |
| 2nd M.2 largest key size | 2280 |
| 2nd M.2 highest PCI Express generation | 4.0 |
| Μέγιστη ανάλυση | 4096 x 2160 pixels |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| DirectX version | 12.0 |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 244 mm x 244 mm x 35 mm |
| Βάρος | 1.35 kg |
| Wi-Fi | No |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: