Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί είναι σχεδιασμένο για να προσφέρει ευελιξία και άνεση στην τοποθέτηση εξαρτημάτων, υποστηρίζοντας μητρικές πλακέτες ATX, Mini-ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από γυαλί, πλαστικό και ατσάλι, διαθέτει μαύρο χρώμα και παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί, ιδανικό για gaming. Υποστηρίζει έως 3 αποθηκευτικές μονάδες, με 2 θέσεις για 3.5" δίσκους και 3 για 2.5" SSD. Διαθέτει φίλτρο κατά της σκόνης, κουμπί ενεργοποίησης, και υποδοχές USB 3.2 Gen 2 Type-A. Η ψύξη περιλαμβάνει έναν προεγκατεστημένο ανεμιστήρα 120 mm μπροστά και έναν πίσω, με δυνατότητα υποστήριξης επιπλέον ανεμιστήρων στο μπροστινό και επάνω μέρος.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | Γυαλί, Πλαστικό, Ατσάλι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, Mini-ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 3 |
| Θέσεις αποθήκευσης | 3 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Παράθυρο πλευρικό | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Πάνελ σκληρυμένου γυαλιού | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Θέση τροφοδοτικού | Κάτω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-A | 2 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 41 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού PSU | 20 cm |
| Προεγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Προεγκατεστημένοι πίσω ανεμιστήρες | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενου πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετροι υποστηριζόμενων επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Πλάτος | 210 mm |
| Βάθος | 450 mm |
| Ύψος | 450 mm |
| Βάρος | 5.79 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: