Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο για gaming και προσφέρει ευελιξία στην εγκατάσταση μητρικών πλακετών ATX, Mini-ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από γυαλί, πλαστικό και ατσάλι σε μαύρο χρώμα, διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί και φίλτρο κατά της σκόνης. Υποστηρίζει έως 2 δίσκους 3.5" και 3 δίσκους 2.5", ενώ έχει 7 θέσεις επέκτασης. Η ψύξη είναι πλήρης με υποστήριξη για ανεμιστήρες και ραδιέτα σε διάφορες θέσεις, προσφέροντας άριστη ροή αέρα και δυνατότητα εγκατάστασης μεγάλων καρτών γραφικών και ψυκτρών.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | Γυαλί, Πλαστικό, Ατσάλι |
| Τύπος | PC |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, Mini-ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Πάνελ από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17.6 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 41 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού PSU | 20 cm |
| Τοποθεσία τροφοδοτικού | Κάτω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-A | 2 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Μορφή SSD | 2.5" |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 235 mm x 430 mm x 501 mm |
| Βάρος | 8.1 kg |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους ανεμιστήρων εμπρός | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένοι πλευρικοί ανεμιστήρες | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων | 3 |
| Διαμέτρους πλευρικών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διαμέτρους πίσω ανεμιστήρων | 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 3 |
| Διαμέτρους ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων κάτω | 3 |
| Διαμέτρους ανεμιστήρων κάτω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέτας πλευρικά | 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέτας πίσω | 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέτας πάνω | 360 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: