Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή σε λευκό χρώμα συνδυάζει γυαλί, πλαστικό και ατσάλι για ανθεκτικότητα και μοντέρνα εμφάνιση. Υποστηρίζει μητρικές ATX, Mini-ATX και Mini-ITX, προσφέροντας ευελιξία στην επιλογή εξαρτημάτων. Διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί και φίλτρο κατά της σκόνης, ιδανικό για gaming. Υποστηρίζει έως 7 θέσεις επέκτασης, 2 θέσεις για 3.5" δίσκους και 3 για 2.5" SSD, ενώ μπορεί να φιλοξενήσει ψύκτρες CPU ύψους έως 17.6 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 41 cm. Η τοποθέτηση τροφοδοτικού είναι στο κάτω μέρος και υποστηρίζεται τροφοδοτικό ATX. Το κουτί διαθέτει 2 θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-A, καθώς και υποδοχές ήχου και μικροφώνου. Η ψύξη υποστηρίζεται από πολλαπλές θέσεις για ανεμιστήρες και ραδιέρες, με ήδη εγκατεστημένους 3 πλευρικούς και 1 πίσω ανεμιστήρα 120 mm. Η συνολική κατασκευή είναι ιδανική για απαιτητικά gaming setups.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υλικό | Γυαλί, Πλαστικό, Ατσάλι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, Mini-ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Παράθυρο πλευρικό | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Πίνακες από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17.6 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 41 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 20 cm |
| Τοποθέτηση τροφοδοτικού | Κάτω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX |
| USB 3.2 Gen 2 Type-A θύρες | 2 |
| Ήχος είσοδος | Ναι |
| Ήχος έξοδος | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Υποστηριζόμενο μέγεθος SSD | 2.5" |
| Εγκατεστημένοι πλευρικοί ανεμιστήρες | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος πλευρικών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός κάτω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος κάτω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέρων πλευρικά | 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέρων πίσω | 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέρων επάνω | 360 mm |
| Πλάτος | 235 mm |
| Βάθος | 430 mm |
| Ύψος | 501 mm |
| Βάρος | 8.1 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: