Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 750 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές με μορφή ATX, προσφέροντας υψηλή απόδοση και αξιοπιστία. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Gold, που εξασφαλίζει ενεργειακή αποδοτικότητα έως 90%, ενώ η πλήρως modular καλωδίωση επιτρέπει εύκολη διαχείριση και τακτοποίηση των καλωδίων. Ο ενεργός τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) και οι πολλαπλές προστασίες όπως υπερφόρτιση, υπερθέρμανση και βραχυκύκλωμα, εξασφαλίζουν σταθερή και ασφαλή λειτουργία. Ο ανεμιστήρας 120 mm με ενεργό ψύξη τοποθετημένος στην κορυφή συμβάλλει στην αποτελεσματική ψύξη της μονάδας.
| Ισχύς | 750 W |
| Τύπος | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Κορυφή |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 - 60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 12-6 A |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Χρόνος διατήρησης (Hold time) | 16 ms |
| Απόδοση | 90 % |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 100000 h |
| Συνδετήρας τροφοδοσίας μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 61 cm |
| Αριθμός SATA συνδετήρων | 8 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 150,600 mm |
| Αριθμός Peripheral (Molex) συνδετήρων (4-pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου Peripheral (Molex) | 120,500 mm |
| EPS συνδετήρας (4+4 pin) | Ναι |
| PCI Express συνδετήρες (6+2 pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 60 cm |
| CPU συνδετήρας (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU | 60 cm |
| ATX συνδετήρας (20+4 pin) | Ναι |
| Floppy drive συνδετήρας | 1 |
| Μήκος καλωδίου Floppy disk drive | 12 cm |
| PCI Express συνδετήρας | Ναι |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84733020 |
| Βάρος | Μαύρο |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 86 mm |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: