Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 1300 W με πιστοποίηση 80 PLUS Gold προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για υπολογιστές. Διαθέτει πλήρως modular καλωδίωση, επιτρέποντας ευκολία στη διαχείριση καλωδίων και βελτιωμένη ροή αέρα. Ο ανεμιστήρας 140 mm εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη με χαμηλό θόρυβο. Η τροφοδοσία είναι σχεδιασμένη σε μορφή ATX, κατάλληλη για mid και full tower κουτιά, και διαθέτει πολλαπλές προστασίες για ασφαλή λειτουργία.
| Ισχύς | 1300 W |
| Μορφή τροφοδοτικού (PSU form factor) | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Βάρος | Δεν αναφέρεται |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 - 60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 12 - 6 A |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου (@110V) | 6 A |
| Μέγιστο ρεύμα εισόδου (@220V) | 12 A |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 125 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 1300 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 125 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 17.5 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 108.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 25 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3.5 A |
| Χρόνος κράτησης (Hold time) | 16 ms |
| Απόδοση | 90 % |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| MTBF (Mean time between failures) | 100000 h |
| Συνδετήρας τροφοδοσίας μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 61 cm |
| Αριθμός SATA power connectors | 8 |
| Αριθμός PATA power connectors | 3 |
| Μήκος καλωδίου SATA power | 150, 600 mm |
| Αριθμός Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 2 |
| Μήκος καλωδίου Peripheral (Molex) power | 200, 600 mm |
| Αριθμός PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| Αριθμός PCI Express power connectors (16-pin) | 1 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express power | 70 cm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ναι |
| ATX power connector (20+4 pin) | Ναι |
| PCI Express connector | Ναι |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Πάνω |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | CCC, CE, FCC, RoHS |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: