Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο αναλογικό τηλέφωνο σε μαύρο χρώμα προσφέρει λειτουργίες όπως η πολυφωνική κουδουνίστρα με 20 μελωδίες και υποστηρίζει έως 4 ασύρματα ακουστικά. Διαθέτει οθόνη LED με λευκό φωτισμό και ανάλυση 96 x 64 pixels, καθώς και πλήκτρα με φωτισμό και κλείδωμα πληκτρολογίου. Υποστηρίζει λειτουργία ECO για εξοικονόμηση ενέργειας και είναι συμβατό με το πρότυπο GAP. Επιπλέον, διαθέτει ηχείο, βιβλίο κλήσεων 100 επαφών, δυνατότητα αναγνώρισης κλήσης, επανάκλησης και προώθησης κλήσεων, καθώς και λειτουργίες διαχείρισης κλήσεων όπως κράτημα και απόρριψη κλήσεων. Η διάρκεια ομιλίας φτάνει τις 14 ώρες και η αναμονή τις 180 ώρες, με μπαταρίες τύπου AAA NiMH. Το τηλέφωνο είναι σχεδιασμένο για τοποθέτηση σε γραφείο και περιλαμβάνει βάση, καλώδιο γραμμής, ακουστικό και εγχειρίδιο χρήσης.
| Τύπος | Αναλογικό τηλέφωνο |
| Ασύρματο ακουστικό | Ναι |
| Πολυφωνική κουδουνίστρα | Ναι |
| Αριθμός μελωδιών | 20 |
| Λειτουργία ECO | Ναι |
| Συμβατό με GAP | Ναι |
| Ηχείο | Ναι |
| Χωρητικότητα τηλεφωνικού καταλόγου | 100 επαφές |
| Αριθμός ασύρματων ακουστικών | 4 |
| Τρόπος κλήσης | Τόνος/Παλμός |
| Αναγνώριση κλήσης | Ναι |
| Επανάκληση | Ναι |
| Χωρητικότητα λίστας επανάκλησης | 25 |
| Προώθηση κλήσης | Ναι |
| Εγγραφές κλήσεων | 25 |
| Χωρητικότητα λίστας κλήσεων τηλεφωνικού καταλόγου | 25 |
| Κράτημα κλήσης | Ναι |
| Απόρριψη κλήσης | Ναι |
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτραπέζιο |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Φωτισμός πλήκτρων | Ναι |
| Κλείδωμα πληκτρολογίου | Ναι |
| Ενσωματωμένη κεραία | Ναι |
| Ενσωματωμένη οθόνη | Ναι |
| Τύπος οθόνης | LED |
| Διαγώνιος οθόνης | 5.08 cm |
| Διαστάσεις οθόνης (ΥxΠ) | 34 x 36 mm |
| Ανάλυση οθόνης | 96 x 64 pixels |
| Φωτισμός οθόνης | Λευκό |
| Εμφάνιση κατάστασης επαφών στην οθόνη | Ναι |
| Ηχείο μικροφώνου | Ναι |
| Πλήκτρο πλοήγησης | Ναι |
| Ρολόι με ημερολόγιο | Ναι |
| Ξυπνητήρι | Ναι |
| Έλεγχος έντασης | Πλήκτρα |
| Τύπος μπαταρίας | AAA |
| Αριθμός μπαταριών | 2 |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Διάρκεια ομιλίας | 14 ώρες |
| Διάρκεια αναμονής | 180 ώρες |
| Βάρος ακουστικού | 119 g |
| Διαστάσεις ακουστικού (ΠxΒxΥ) | 49 x 28 x 155 mm |
| Βάρος βάσης | 70 g |
| Διαστάσεις βάσης (ΠxΒxΥ) | 88 x 105 x 44 mm |
| Βάρος προϊόντος | 36 g |
| Πλάτος | 70 mm |
| Βάθος | 77 mm |
| Ύψος | 38 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: