Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο τηλέφωνο με σύστημα απάντησης προσφέρει ευκολία και λειτουργικότητα για το σπίτι ή το γραφείο. Διαθέτει ένα ασύρματο ακουστικό σε λευκό χρώμα, με τεχνολογία ECO DECT που μειώνει την κατανάλωση ενέργειας και την εκπομπή ακτινοβολίας. Υποστηρίζει έως 4 ακουστικά και έχει εμβέλεια έως 50 μέτρα σε εσωτερικό χώρο και 300 μέτρα σε εξωτερικό. Διαθέτει οθόνη 2 ιντσών με οπίσθιο φωτισμό, δυνατότητα κλήσης με αναγνώριση καλούντος, μεταφορά κλήσης, ηχείο, ρυθμιζόμενη ένταση και 20 διαφορετικούς ήχους κλήσης. Επιπλέον, περιλαμβάνει λειτουργίες όπως ξυπνητήρι και σήμανση ώρας/ημερομηνίας, ενώ η μνήμη τηλεφωνικού καταλόγου χωράει 100 ονόματα και αριθμούς. Το σύστημα απάντησης έχει χωρητικότητα εγγραφής 20 λεπτών. Η μπαταρία είναι τύπου AAA με τεχνολογία Nickel Metal Hydride, προσφέροντας έως 840 λεπτά ομιλίας και 180 ώρες αναμονής.
| Τύπος Προϊόντος | Ασύρματο τηλέφωνο με σύστημα απάντησης |
| Αριθμός Ασύρματων Ακουστικών | 1 |
| Χρώμα Συσκευής | Λευκό |
| Τηλεφωνικό Πρότυπο | ECO DECTGAP |
| Υποστηριζόμενα Ασύρματα Ακουστικά | 4 |
| Εμβέλεια Ακουστικού (Εσωτερικό) | 50 m |
| Εμβέλεια Ακουστικού (Εξωτερικό) | 300 m |
| Τοποθεσία Πληκτρολογίου | Ακουστικό |
| Δυνατότητα Συνδιάσκεψης | Ναι |
| Ηχείο | Ναι |
| Έλεγχος Έντασης | Ναι |
| Ήχοι Κλήσης | 20 |
| Επιπλέον Λειτουργίες | Ξυπνητήρι, Σήμανση Ώρας/Ημερομηνίας, ECO DECT |
| Χωρητικότητα Τηλεφωνικού Καταλόγου | 100 ονόματα & αριθμοί |
| Μνήμη Αναγνώρισης Καλούντος | 25 ονόματα & αριθμοί |
| Χωρητικότητα Εγγραφής Συστήματος Απάντησης | 20 λεπτά |
| Συμβατότητα με Βοηθήματα Ακοής | Ναι |
| Τρόπος Τοποθέτησης | Επιτραπέζιο |
| Περιλαμβανόμενα Καλώδια | Καλώδιο τηλεφωνικής γραμμής |
| Περιλαμβανόμενα Αξεσουάρ | Τροφοδοτικό |
| Τύπος Οθόνης | Μονόχρωμη |
| Τοποθεσία Οθόνης | Ακουστικό |
| Διαγώνιος Οθόνης | 2" |
| Ανάλυση Οθόνης | 96 x 64 pixels |
| Οπίσθιος Φωτισμός | Ναι |
| Τύπος Μπαταρίας | 2 x AAA |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Nickel Metal Hydride |
| Χρόνος Ομιλίας | 840 λεπτά |
| Χρόνος Αναμονής | 180 ώρες |
| Διαστάσεις Βάσης (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 12.6 cm x 10.2 cm x 4.4 cm |
| Βάρος Βάσης | 152 g |
| Διαστάσεις Ακουστικού (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 4.9 cm x 2.8 cm x 15.5 cm |
| Βάρος Ακουστικού | 119 g |
| Διαστάσεις Τροφοδοτικού (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 7.7 cm x 7 cm x 3.8 cm |
| Βάρος Τροφοδοτικού | 36 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: