Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο τηλέφωνο τύπου Analog/DECT προσφέρει λειτουργίες όπως ενσωματωμένο τηλεφωνητή με χρόνο εγγραφής 20 λεπτών και δυνατότητα αποθήκευσης έως 100 επαφών στο τηλεφωνικό κατάλογο. Διαθέτει μεγάλα πλήκτρα με φωτισμό για εύκολη χρήση, οθόνη 5,08 cm με ανάλυση 96 x 64 pixels και υποστηρίζει λειτουργίες όπως αναγνώριση κλήσης, κλήση σε συνέλευση και απόρριψη κλήσεων. Η συσκευή λειτουργεί με μπαταρίες τύπου AAA τεχνολογίας Nickel-Metal Hydride (NiMH), προσφέροντας χρόνο ομιλίας έως 14 ώρες και χρόνο αναμονής έως 180 ώρες. Στη συσκευασία περιλαμβάνονται δύο ασύρματα ακουστικά και εγχειρίδιο χρήσης.
| Τύπος | Analog/DECT τηλέφωνο |
| Τηλεφωνητής | Ναι |
| Τύπος ακουστικού | Ασύρματο ακουστικό |
| Χρόνος εγγραφής | 20 λεπτά |
| Αριθμός μελωδιών | 20 |
| Συμβατό με GAP | Ναι |
| Ηχείο | Ναι |
| Χωρητικότητα τηλεφωνικού καταλόγου | 100 επαφές |
| Αριθμός ακουστικών στη συσκευασία | 2 |
| Μέγεθος οθόνης (διαγώνιος) | 5,08 cm |
| Ανάλυση οθόνης | 96 x 64 pixels |
| Μέγεθος οθόνης (Υ x Π) | 34 x 36 mm |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Μεγάλα πλήκτρα | Ναι |
| Φωτιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτραπέζιο |
| Τύπος μπαταρίας | AAA |
| Αριθμός μπαταριών | 2 |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Χρόνος ομιλίας | 14 ώρες |
| Χρόνος αναμονής | 180 ώρες |
| Διαστάσεις βάσης (Π x Β x Υ) | 44 x 88 x 105 mm |
| Διαστάσεις ακουστικού (Π x Β x Υ) | 49 x 28 x 155 mm |
| Βάρος ακουστικού | 119 g |
| Βάρος βάσης | 70 g |
| Αναγνώριση κλήσης (Caller ID) | Ναι |
| Κλήση σε συνέλευση | Ναι |
| CLIP (Caller Line Identification Presentation) | Ναι |
| Αποκλεισμός κλήσεων | Ναι |
| Ξυπνητήρι | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: