Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο τηλέφωνο τύπου Analog/DECT προσφέρει αξιόπιστη επικοινωνία με μέγιστο εσωτερικό εύρος 50 μέτρων και εξωτερικό εύρος 300 μέτρων. Διαθέτει ενσωματωμένη οθόνη 5,08 cm με ανάλυση 96 x 64 pixels, ενώ υποστηρίζει 20 μελωδίες κλήσης. Η συσκευή είναι συμβατή με το πρότυπο GAP και διαθέτει λειτουργία ηχείου, τηλεφωνικό κατάλογο με χωρητικότητα 100 επαφών και δυνατότητα αναγνώρισης κλήσης. Η διάρκεια ομιλίας φτάνει τις 14 ώρες και η διάρκεια αναμονής τις 180 ώρες. Το τηλέφωνο έχει σχεδιασμό για τοίχο και χρώμα ανθρακί, με 14 πλήκτρα και συνολικό βάρος 119 γραμμάρια για το ακουστικό.
| Τύπος | Analog/DECT telephone |
| Ασύρματο ακουστικό | Ναι |
| Μέγιστο εσωτερικό εύρος | 50 m |
| Μέγιστο εξωτερικό εύρος | 300 m |
| Αριθμός μελωδιών | 20 |
| Συμβατό με GAP | Ναι |
| Ηχείο | Ναι |
| Χωρητικότητα τηλεφωνικού καταλόγου | 100 entries |
| Αναγνώριση κλήσης (Caller ID) | Ναι |
| Επανάκληση | Ναι |
| Χωρητικότητα λίστας επανάκλησης | 10 |
| CLIP | Ναι |
| Ταχύτατη κλήση | Ναι |
| Τύπος τοποθέτησης | Τοίχος |
| Χρώμα προϊόντος | Anthracite |
| Αριθμός πλήκτρων | 14 |
| Ενσωματωμένη οθόνη | Ναι |
| Διαγώνιος οθόνης | 5.08 cm |
| Διαστάσεις οθόνης (ΥxΠ) | 34 x 37 mm |
| Ανάλυση οθόνης | 96 x 64 pixels |
| Τάση εισόδου AC | 230 V |
| Τύπος μπαταρίας | AAA |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπαταριών | 2 |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Διάρκεια ομιλίας | 14 h |
| Διάρκεια αναμονής | 180 h |
| Διαστάσεις βάσης | 44 x 88 x 105 mm |
| Διαστάσεις ακουστικού (ΠxΒxΥ) | 49 x 28 x 155 mm |
| Βάρος ακουστικού | 119 g |
| Βάρος βάσης | 70 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: