Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο τηλέφωνο τύπου DECT προσφέρει αξιόπιστη επικοινωνία με εμβέλεια έως 50 μέτρα σε εσωτερικούς χώρους και 300 μέτρα σε εξωτερικούς. Διαθέτει ενσωματωμένη οθόνη TFT 6,1 cm με ανάλυση 240 x 320 pixels και υποστηρίζει έως 400 επαφές στο τηλεφωνικό κατάλογο. Με λειτουργία ECO για εξοικονόμηση ενέργειας και μείωση εκπομπής ακτινοβολίας, καθώς και λειτουργία σίγασης, είναι ιδανικό για καθημερινή χρήση. Υποστηρίζει πολλαπλές συσκευές (έως 6 ακουστικά) και διαθέτει λειτουργίες όπως κλήση σε αναμονή, προώθηση κλήσης, ομαδική κλήση VIP με δική της μελωδία, και babyphone. Η συσκευή μπορεί να τοποθετηθεί σε γραφείο ή στον τοίχο και διαθέτει φωτιζόμενο πληκτρολόγιο για εύκολη χρήση σε σκοτεινούς χώρους.
| Τύπος | DECT telephone |
| Ασύρματο ακουστικό | Ναι |
| Ενδοεπικοινωνία | Ναι |
| Μέγιστη εμβέλεια εσωτερικού χώρου | 50 m |
| Μέγιστη εμβέλεια εξωτερικού χώρου | 300 m |
| Τύπος κουδουνίσματος | MP3 |
| Αριθμός μελωδιών | 22 |
| Επίπεδα έντασης κουδουνίσματος | 5 |
| Επίπεδα έντασης ακουστικού | 5 |
| Λειτουργία ECO | Ναι |
| Λειτουργία σίγασης | Ναι |
| Συμβατό με GAP | Ναι |
| Πλήκτρο ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Χωρητικότητα τηλεφωνικού καταλόγου | 400 επαφές |
| Υποστήριξη πολλαπλών ακουστικών | 6 |
| Ομαδική κλήση VIP | Ναι |
| Λειτουργία babyphone | Ναι |
| Λήψη κατεβάσιμων ήχων κλήσης | Ναι |
| Τρόπος τοποθέτησης | Γραφείο/Τοίχος |
| Χρώμα προϊόντος | Ανθρακί, Μαύρο |
| Φωτισμός πληκτρολογίου | Ναι |
| Ενσωματωμένη οθόνη | Ναι |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Διαγώνιος οθόνης | 6.1 cm |
| Διαστάσεις οθόνης (ΥxΠ) | 50 x 38 mm |
| Ανάλυση οθόνης | 240 x 320 pixels |
| Αριθμός γραμμών οθόνης | 8 γραμμές |
| Αριθμός χρωμάτων οθόνης | 65536 colors |
| Αριθμός μπαταριών | 2 |
| Τεχνολογία μπαταρίας | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Χρόνος φόρτισης μπαταρίας | 10 h |
| Χρόνος ομιλίας | 14 h |
| Χρόνος αναμονής | 280 h |
| Ηχείο | Ναι |
| Αναμονή επανάκλησης | Ναι |
| Δυνατότητα κλήσης σε διάσκεψη | Ναι |
| Άμεση κλήση | Ναι |
| Προώθηση κλήσης | Ναι |
| Εγγραφές κλήσεων | 60 |
| Κλήση σε αναμονή | Ναι |
| Αναγνώριση καλούντος (CLIP) | Ναι |
| Ταχεία κλήση | Ναι |
| Αποκλεισμός κλήσεων | Ναι |
| Πλήκτρο πλοήγησης | Ναι |
| Ρολόι ξυπνητήρι | Ναι |
| Ψηφιακός έλεγχος έντασης | Ναι |
| Προσωποποίηση | Εικονίδια, Μενού, Ήχοι κλήσης, Θέματα, Φόντο, Widgets |
| Εσωτερική μνήμη | 3 MB |
| Ένδειξη στάθμης μπαταρίας | Ναι |
| Ασύρματη σύνδεση | Ναι |
| Σύνδεση ακουστικών | 2.5 mm |
| Σύνδεση ακουστικών (headphone) | 2.5 mm |
| Είσοδος τροφοδοσίας (DC-in jack) | Ναι |
| Σύνδεση RJ-11 | Ναι |
| Διαστάσεις βάσης | 115 x 47 x 117 mm |
| Διαστάσεις ακουστικού (ΠxΒxΥ) | 52 x 21 x 100 mm |
| Βάρος ακουστικού | 116 g |
| Βάρος βάσης | 130 g |
| Τοποθέτηση στον τοίχο | Ναι |
| Λογισμικό που περιλαμβάνεται | Gigaset QuickSync |
| Πληροφορίες γενεθλίων και επετείων | Ναι |
| Τροφοδοσία φόρτισης | AC |
| Εμφάνιση ώρας/ημερομηνίας | Ναι |
| Αυτόματη ειδοποίηση εκτός εμβέλειας | Ναι |
| Θύρες I/O | microUSB 2.0 |
| Αριθμός ήχων κουδουνίσματος ακουστικού | 22 |
| Τάση εισόδου βάσης | 230 V |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: