Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο ακουστικό τύπου cordless extension handset προσφέρει ευκολία και λειτουργικότητα με μαύρο και ανθρακί χρώμα. Υποστηρίζει το πρότυπο DECTGAP και διαθέτει υπηρεσίες κλήσεων όπως αναγνώριση κλήσης, αναμονή, προώθηση και απόρριψη κλήσεων. Η μέγιστη εμβέλεια λειτουργίας είναι 50 μέτρα σε εσωτερικό χώρο και 300 μέτρα σε εξωτερικό. Διαθέτει ηχείο, SMS, ρυθμιζόμενη ένταση σε 5 επίπεδα και 22 ήχους κλήσης. Το πληκτρολόγιο είναι φωτιζόμενο και η οθόνη LCD 2.4" έγχρωμη με ανάλυση 240x320 pixels και βάθος χρώματος 16-bit. Επιπλέον, περιλαμβάνει λειτουργίες όπως χρονόμετρο κλήσης, ενσωματωμένο ρολόι, ξυπνητήρι, ημερολόγιο, μεταφορά τηλεφωνικού καταλόγου, πιστοποίηση CAT-iq 2.0 και τεχνολογία ECO DECT για εξοικονόμηση ενέργειας. Η μνήμη τηλεφώνου χωράει 400 ονόματα και αριθμούς, με αποθήκευση 20 κλήσεων και 20 αναγνωρίσεων κλήσης. Η τροφοδοσία γίνεται με 2 επαναφορτιζόμενες μπαταρίες AAA NiMH, με χρόνο ομιλίας έως 840 λεπτά και χρόνο αναμονής έως 280 ώρες. Οι διαστάσεις του ακουστικού είναι 15.7 x 5.2 x 2.1 cm και το βάρος 116 γραμμάρια.
| Τύπος Προϊόντος | Cordless extension handset |
| Αριθμός Ασύρματων Ακουστικών | 1 |
| Χρώμα Σώματος | Μαύρο, ανθρακί |
| Πρότυπο Ασύρματου Τηλεφώνου | DECTGAP |
| Υπηρεσίες Κλήσεων | Αναγνώριση κλήσης, Αναμονή κλήσης, Προώθηση κλήσης, Απόρριψη κλήσης |
| Μέγιστη Εμβέλεια Ακουστικού (Εσωτερικό) | 50 m |
| Μέγιστη Εμβέλεια Ακουστικού (Εξωτερικό) | 300 m |
| Τοποθεσία Πληκτρολογίου | Ακουστικό |
| Τρόποι Κλήσης | Pulse, tone |
| Ηχείο | Ναι |
| Υπηρεσίες Μηνυμάτων | SMS |
| Έλεγχος Έντασης | 5 επίπεδα |
| Ήχοι Κλήσης | 22 |
| Φωτιζόμενο Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Ενδείξεις | Οπτικό φως κλήσης, ένδειξη αναμονής φωνητικού μηνύματος, ένδειξη ηχείου |
| Πρόσθετες Λειτουργίες | Χρονόμετρο κλήσης, ενσωματωμένο ρολόι, ξυπνητήρι, ενσωματωμένο ημερολόγιο, μεταφορά τηλεφωνικού καταλόγου, ECO DECT, πιστοποίηση CAT-iq 2.0 |
| Χωρητικότητα Τηλεφωνικού Καταλόγου | 400 ονόματα & αριθμοί |
| Μνήμη Κλήσεων | 20 |
| Μνήμη Αναγνωριστικών Κλήσης | 20 ονόματα & αριθμοί |
| Τύπος Οθόνης | Έγχρωμη LCD |
| Τοποθεσία Οθόνης | Ακουστικό |
| Μέγεθος Οθόνης (διαγώνιος) | 2.4" |
| Ανάλυση Οθόνης | 240 x 320 pixels |
| Βάθος Χρώματος | 16-bit (65000 χρώματα) |
| Φωτιζόμενη Οθόνη | Ναι |
| Συνδέσεις | USB / 5 pin Micro-USB Type B, υποδοχή ακουστικού 2.5mm |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | Τροφοδοτικό |
| Τύπος Μπαταρίας | 2 x AAA επαναφορτιζόμενες NiMH |
| Χρόνος Ομιλίας | Έως 840 λεπτά |
| Χρόνος Αναμονής | Έως 280 ώρες |
| Χρόνος Φόρτισης | 10 ώρες |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 5.2 cm x 2.1 cm x 15.7 cm |
| Βάρος | 116 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: