Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ασύρματο τηλέφωνο τύπου DECT προσφέρει αξιόπιστη επικοινωνία με ενσωματωμένη οθόνη TFT διαγωνίου 5,59 cm και ανάλυσης 220 x 176 pixels. Διαθέτει λειτουργίες όπως ηχείο, βιβλίο κλήσεων με χωρητικότητα 200 επαφών, υποστήριξη SMS και δυνατότητα ομαδοποίησης VIP με ξεχωριστή μελωδία. Υποστηρίζει διαχείριση κλήσεων με αναγνώριση κλήσης, κλήση σε διάσκεψη, προώθηση κλήσης, μπλοκάρισμα κλήσεων και χρονομέτρηση κλήσεων. Η τροφοδοσία γίνεται με μπαταρίες τύπου AAA τεχνολογίας Nickel-Metal Hydride, προσφέροντας χρόνο ομιλίας έως 17 ώρες και χρόνο αναμονής έως 320 ώρες. Το τηλέφωνο διαθέτει βάση για τοποθέτηση σε γραφείο και είναι διαθέσιμο σε μαύρο και ασημί χρώμα.
| Τύπος | DECT telephone |
| Τύπος ακουστικού | Wireless handset |
| Χωρητικότητα τηλεφωνικού καταλόγου | 200 entries |
| Υποστήριξη SMS | Ναι |
| Ομάδα VIP με δική της μελωδία | Ναι |
| Αναγνώριση κλήσης (Caller ID) | Ναι |
| Διαχείριση κλήσεων | Conference call, Call forwarding, Call blocking, Call timer |
| Τύπος τοποθέτησης | Desk |
| Χρώμα προϊόντος | Black, Silver |
| Αριθμός ακουστικών | 1 |
| Βάση | Ναι |
| Οθόνη | TFT |
| Διαγώνιος οθόνης | 5.59 cm |
| Μέγεθος οθόνης (ΥxΠ) | 44 x 35 mm |
| Ανάλυση οθόνης | 220 x 176 pixels |
| Φωτισμός οθόνης | Ναι, με διάφορα χρώματα |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | Ναι |
| Τροφοδοσία | 230 V AC input |
| Τύπος μπαταρίας | AAA, Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Αριθμός μπαταριών | 2 |
| Χρόνος ομιλίας | 17 h |
| Χρόνος αναμονής | 320 h |
| Σύνδεση ακουστικού | 3.5 mm |
| Διαστάσεις ακουστικού (ΠxΒxΥ) | 161 x 52 x 26 mm |
| Βάρος ακουστικού | 115 g |
| Διαστάσεις βάσης (ΠxΒxΥ) | 46 x 84 x 104 mm |
| Βάρος βάσης | 76 g |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: